Aktuality

Aktuality

Děkujeme Vám za krásnou atmosféru při vánočních koncertech a přejeme Vám krásné Vánoce a rok 2024 plný hudby. Těšíme se opět na jaře.

Ve středu 29. 11. jsme zahájili naši vánoční koncertní sezónu na akci Adventní rozjímání přímo v zahradě ZŠ Kladno, Moskevská. Atmosféra zasněžené zahrady plné světélek byla přímo magická. Moc jsme si to užili a těšíme se na Vás na některé z dalších předvánočních akcí.

Máme radost, že Vám po 10 letech můžeme představit zcela nový, přepracovaný web. Zde naleznete veškeré informace o historii i současnosti flétnového souboru a vždy ty nejaktuálnější informace o plánovaných akcích a dění kolem souboru. Věříme, že se Vám budou nové stránky líbit.

Děkujeme Vám

30.06.2023

Děkujeme Vám za přízeň na koncertech v sezóně 2022/2023 ve které jsme uskutečnili úžasných 11 vystoupení. Těšíme se na Vás na vánočních koncertech sezóny 2023/2024.

Poslední akcí souboru Flauti Vivace v koncertní sezóně 2022/2023 bylo vystoupení na festivalu Den hudby Kladno 2023. Na tomto "domácím" festivalu vystupuje soubor od jeho založení. V tomto roce na něm vystoupil tedy již poosmé. Dopoledne zahrál repertoár pro žáky 1. stupně ZŠ, další výstup patřil tradičně uzavření akce tj. v 19:30. Všichni jsme si...

V pátek 9. 6. 2023 vystoupil soubor Flauti Vivace, jako host, na celostátní přehlídce pěveckých sborů "Světlo za Lidice". Na stejném pódiu se vystřídalo dalších 14 sborů ze všech krajů české republiky. Záštitu převzala zpěvačka Lucie Bílá, která vystoupila společně s hradeckým sborem Boni Pueri.

Vytvořte si webové stránky zdarma!